דבר יו"ר האיגוד

leonidp

ידידיי

הננו שמחים להשיק את האתר החדש של איגוד מנהלי משאבי אנוש ברשויות המקומיות.

כפי שהבטחנו, ההנהלה החדשה בראשותי, תפעל נמרצות במספר תחומים אשר יקדמו את מעמדו של מנהל משאבי אנוש, ירחיבו את תחומי פעולתו ויקדמו את הנושאים הדרושים להנגשה כדי שיהיו בידיו עיקרי המידע הדרוש לביצוע תפקידיו ואחריותו.

בשנים האחרונות נדרשים מנהלי משאבי האנוש ואנשי צוותם לידע מקצועי רב ומורכב על מנת להעניק לעובדים את השכר הראוי, למנוע חריגות שכר ופגיעה מתמשכת בתקציב העירייה.

אנו חשים שהאחריות עלינו לנושאים אלו גוברת מבלי שניתנים לנו די כלים להתמודד עמם ועם הגופים הרבים איתם אנו בקשר . רק חיזוק מעמדנו ויכולתנו, יבטיחו מתן שירות הולם ומקצועי.

האתר החדש אותו אנו משיקים נועד לתחזק את הקשר המקצועי של קהילת מנהלי משאבי האנוש במגזר המוניציפאלי ובו ניתן יהיה למצוא מידע רלוונטי רב בתחום. באתר ניתן להתעדכן על פעילות האיגוד (כנסים, וועידות, השתלמויות, ישיבות ועוד), וכן להיחשף למידע מקצועי ופרקטי במגוון תחומים שעל סדר היום.

בנוסף יופיעו באתר פרטי מנהלי משאבי האנוש הפעילים ברשויות המקומיות השונות וכן שמות חברי הנהלת האיגוד וועדותיו המקצועיות. במערכת הניהול של האתר יצברו פרטים נוספים של בעלי תפקידים נוספים מתחום משאבי האנוש שיש לנו עניין לשמור עימם על קשר שוטף.

באתר מוגדר אזור סגור לחברים בלבד שהכניסה אליו מחייבת שם משתמש וסיסמא. באזור זה יפורסם מידע המיועד אך ורק לחברי האיגוד (למשל מספרי טלפון סלולרי של כל חברי הארגון, נגישות לפרוטוקולים של ישיבות הנהלת האיגוד, מרכז מידע שיכיל מגוון רחב של מסמכים, טפסים, נהלים וחוזרים). בעתיד הקרוב, יופעל באתר מדור בו מומחי תוכן יענו על שאלותיכם המקצועיות.

כדי להיכנס לאזור הסגור לחברים עליכם להירשם לאתר כחברים. לאחר שתאושרו תוכלו להיכנס באופן חופשי לאזור הסגור.

אני מזמין אתכם לבקר באופן קבוע באתר ומאחל לכם גלישה נעימה ומועילה.

בהזדמנות זו הנני מבקש להודות לחברה שאפיינה והקימה את האתר – אָרְמָה ניתוח מידע בע"מ בניהולו של ידידנו אריה מצליח ולחברה שתרכז בעתיד את ניהול ועריכת התוכן באתר – אגמון יעוץ מוסדי בע"מ בניהולו של ידידנו יעקב אגמון.

שלכם ובשבילכם,

 

 

לאוניד סמוליאנוב
סמנכ"ל משאבי אנוש עיריית פ"ת
ויו"ר איגוד מנהל משאבי האנוש ברשויות המקומיות בישראל